Przejdź do treści

VOUCHERY świąteczne

Gdy Święta tuż tuż…
Czy Was też dopada w tym okresie pewna nerwowość i rozdarcie? Co kupić Najbliższym, by podkreślić wyjątkowość tych Świąt? Gdy się głębiej zastanowić, to przecież wszystko już mamy… w sumie to nic nie potrzebujemy… czy nie lepiej postawić na bycie RAZEM i na DOŚWIADCZANIE, niż nakręcać spiralę kupowania i gromadzenia? 


A co jeśli powiemy Wam, że mamy sposób by podarować bliskim coś zupełnie wyjątkowego? VOUCHER na rejs to doskonały pomysł na to by podarować komuś PASJĘ. Przekonało się o tym wielu naszych klientów.

Niejednokrotnie płynęli oni w swój pierwszy rejs pełni obaw czy taka forma podróżowania jest dla nich. Teraz rok rocznie wracają, by po raz kolejny złapać z nami wiatr w żagle, odkrywać nowe akweny, nierzadko zdobywają z nami kolejne umiejętności na rejsach szkoleniowych.
VOUCHER to świetny pomysł by podarować bliskim WSPÓLNY CZAS. Co powiecie na pełen słońca i radości rejs rodzinny z dziećmi? Firmowy rejs integracyjny dla pracowników? A może romantyczna podróż poślubna lub wspólne celebrowanie kolejnego wspólnie spędzonego roku RAZEM? Możliwości jest wiele.

Każdy Voucher będzie spersonalizowany dla Was. Możecie zadeklarować dowolną wartość lub wybrać konkretny rejs z naszej oferty. W świątecznym klimacie do Waszej dyspozycji są dwa zaproponowane przez nas, widoczne za zdjęciu wersje graficzne Vouchera. Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby – dajcie znać jaką macie wizję, a nasz grafik wyczaruje dla Was Voucher idealny.

Każdy VOUCHER świąteczny otrzymacie zapakowany w lniany, świąteczny woreczek, z wyhaftowanym logo naszej firmy.
Wewnątrz czekać będzie na Was słodka niespodzianka.


Zainteresowanych prosimy o kontakt:
info@zeglowanie.net
603 054 647 (Kasia)

VOUCHER – rejs jako prezent ślubny lub na rocznicę

Podaruj nowożeńcom wakacje pod żaglami. Możecie złożyć się w grupie znajomych na voucher dla Młodej Pary na dowolny z naszych rejsów. Oczywiście gwarantujemy małżeńską kajutę dwuosobową lub wyczarterować jacht ze skipperem na którym popłyniecie wspólnie.

VOUCHER jest też doskonałym pomysłem na ukoronowanie jubileuszy dla par z dłuższym stażem

VOUCHERY OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny? Nagroda dla pracownika? Ważna rocznica?
Jest wiele okazji by podarować komuś UŚMIECH, PASJĘ oraz PRZYGODĘ MARZEŃ.