O nas - Czartery i rejsy na jachtach i katamaranach na całym świecie
+48 603 054 647 info@zeglowanie.net

O nas

Jesteśmy po uszy zanurzeni w żeglarskim świecie i dobrze nam z tym.

Żeglowanie.net to marka firmy „Tortuga Sailing” kapitana Adama Krupy. Adam od 2000 roku zajmuje się organizacją rejsów morskich, czarterami jachtów i szkoleniami żeglarskimi.
Żeglowanie to bezsprzecznie sens naszego życia. Lubimy pływać tam, gdzie już wiele razy byliśmy i możemy pokazać załodze to, co najlepsze i sprawdzone.
A dlaczego? Dlatego, że naszym celem jest zorganizowanie dla Was beztroskich i w pełni bezpiecznych wakacji pod żaglami. Czy to oznacza, że brakuje nam spontaniczności? Nic bardziej mylnego. Mamy w sobie ciekawość świata, otwartość i gotowość wychodzenia na przeciw Waszym oczekiwaniom

Co nas napędza?

Nawet w miejscach, które już dobrze znamy, za każdym razem odkrywamy coś nowego: lokalnego, wcześniej nieznanego nam rybaka, który codziennie o 12:00 przywozi z połowu świeżutkie ryby, kamienny średniowieczny kościółek, ukryty w plątaninie krętych uliczek, cichą zatokę przy wysokim urwisku, która okazuje się idealnym miejscem do nurkowania, knajpkę z doskonale przyrządzonymi owocami morza albo lodziarnię z domowymi lodami o nietypowych smakach.

Czym jest dla nas żeglowanie?

Żeglowanie to nasza codzienność: praca, wakacje i pasja. Wszystkie drogi w życiu prowadziły nas na morze i to właśnie pod żaglami znaleźliśmy nasz dom. Nasz każdy dzień kręci się wkoło żeglowania.

Poznaj naszą załogę

kpt. Adam Krupa

Jest prawdziwym, doświadczonym Wilkiem morskim – okiełzna każdy akwen
Marta Keck-Krupa

Wulkan energii – to Ona „wyhacza” najkorzystniejsze czartery
Marta Skowrońska

Pogromczyni papierologii i fal – przypływów i odpływów w naszej rachunkowości
Agnieszka Borowska

Pirat i rzezimieszek, czyli nasz pokładowy grafik i marketingowiec

Na czym polega nasza praca?

Wszystko zaczyna się od dogłębnego poznania Waszych potrzeb i oczekiwań. Dlatego ważnym aspektem naszej pracy jest kontakt, z Wami i precyzyjne nakreślenie Waszych priorytetów. W pierwszej kolejności szukamy dla Was najlepszych jachtów oraz doradzamy gdzie i kiedy płynąć, co warto zobaczyć i jakich atrakcji nie można przegapić będąc na miejscu.

W kolejnych etapach organizacji Waszego rejsu, pomagamy wybrać najdogodniejsze połączenia lotnicze, lub transport lądowy. Organizujemy dla Was nie tylko transfery do mariny macierzystej, ale także doradzamy gdzie się zatrzymać, jeśli planujecie połączyć rejs z pobytem stacjonarnym. Zapewniamy Wam, ponad to, wsparcie w wyborze ubezpieczenia podróżnego oraz ubezpieczenia kaucji jachtu. Służymy praktycznymi radami – jak przygotować się do rejsu, o czym warto pamiętać pakując się przed podróżą. Udostępniamy Wam sprawdzoną listą zakupów i menu przykładowych dań, łatwych do przygotowania na jachcie wraz z przepisami.
Możecie na nas liczyć zarówno przed jak i w trakcie Waszej żeglarskiej przygody – jesteśmy do Waszej dyspozycji, ponieważ nasza praca nie kończy się na podpisaniu umowy.

Ponieważ nie lubimy rutyny, co rusz wymyślamy nowe rejsy na ciekawych akwenach. Tym samym wzbogacamy naszą ofertę, którą doceniają szczególnie nasi stali klienci, chcący odkrywać od strony morza kolejne lądy.
Co roku szkolimy przyszłych skipperów na rejsach szkoleniowych oraz uczymy korzystać z radiostacji na kursach SRC.

Firmę założył Kapitan Adam Krupa w 2000 roku. Od tego czasu nieustannie rośnie ona w siłę, powiększając każdego sezonu liczbę zadowolonych klientów oraz podbijając nowe akweny na całym świecie.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za kompetencję, sprawność działania, kompleksową obsługę i bardzo indywidualne traktowanie. Co istotne, jeśli jest taka potrzeba to jesteśmy „pod telefonem” 7 dni w tygodniu. Szyjemy na miarę rejsy i czartery, a naszym głównym narzędziem pracy jest telefon, dlatego spędzamy codziennie godziny na rozmowach z Wami. Dzięki temu możemy doskonale poznać Wasze oczekiwania i pomysły, a także rozwiać wszelkie Wasze wątpliwości.

Czujemy się wyróżnieni, że możemy wykonywać pracę, którą tak lubimy, i że swoją pasją do żagli możemy skutecznie zarażać innych.