O nas - zeglowanie.net, Rejsy Tajlandia, Sardynia Korsyka, Chorwacja, Karaiby, Czarnogóra
+48 603 054 647 info@zeglowanie.net

O nas

Żeglowanie.net to marka firmy „Tortuga Sailing” kapitana Adama Krupy. Adam od 2000 roku zajmuje się organizacją rejsów morskich, czarterami jachtów i szkoleniami żeglarskimi. Żeglowanie to sens naszego życia. Lubimy pływać tam, gdzie już wiele razy byliśmy i możemy pokazać załodze to, co najlepsze i sprawdzone. Nawet w miejscach, które już dobrze znamy za każdym razem odkrywamy coś nowego: lokalnego, wcześniej nieznanego rybaka, który codziennie o 12:00 przywozi z połowu świeżutkie ryby, kamienny średniowieczny kościółek ukryty w plątaninie krętych uliczek, cichą zatokę przy wysokim urwisku, która okazuje się idealnym miejscem do nurkowania, knajpkę z doskonale przyrządzonymi owocami morza albo lodziarnię z domowymi lodami o nietypowych smakach.

Żeglowanie to nasza codzienność: praca, wakacje i pasja. Wszystkie drogi w życiu prowadziły nas na morze i to właśnie pod żaglami znaleźliśmy nasz dom. Nasz każdy dzień kręci się wkoło żeglowania.

Poznaj naszą załogę

kpt. Adam Krupa

Jest prawdziwym, doświadczonym Wilkiem morskim – okiełzna każdy akwen
Marta Keck-Krupa

Wulkan energii – to Ona „wyhacza” najkorzystniejsze czartery
Anna Bosak

Pogromczyni papierologii i fal – przypływów i odpływów w naszej rachunkowości
Agnieszka Borowska

Pirat i rzezimieszek, czyli nasz pokładowy grafik i marketingowiec


Szukamy najlepszych jachtów dla naszych klientów czarterowych, doradzamy im gdzie i kiedy płynąć oraz co tam zobaczyć. Wymyślamy nowe rejsy na ciekawych akwenach, szkolimy przyszłych skiperów na rejsach szkoleniowych oraz uczymy korzystać z radiostacji na kursach SRC.

Jesteśmy po uszy zatopieni w żeglarskim świecie i dobrze nam z tym.

Firmę założył Kapitan Adam Krupa w 2000 roku. Od tego czasu nieustannie rośnie ona w siłę powiększając każdego sezonu liczbę zadowolonych klientów oraz podbijając nowe akweny na całym świecie.

Nasi klienci cenią nas za kompetencję, sprawność działania, kompleksową obsługę i bardzo indywidualne traktowanie. Jeśli jest taka potrzeba to jesteśmy „pod telefonem” 7 dni w tygodniu. Szyjemy na miarę rejsy i czartery a naszym głównym narzędziem pracy jest telefon. Spędzamy codziennie godziny na rozmowach z klientami aby poznać ich oczekiwania i pomysły. Uwielbiamy rozmawiać o jachtach, akwenach, trasach rejsów, ubezpieczeniach… szukać połączeń lotniczych i hoteli osobom, które chcą połączyć rejs z pobytem stacjonarnym.

Czujemy się wyróżnieni, że możemy wykonywać pracę którą tak lubimy i że swoją pasją do żagli możemy skutecznie zarażać innych.