Czarter jachtów - zeglowanie.net, Rejsy Tajlandia, Sardynia Korsyka, Chorwacja, Karaiby, Czarnogóra
+48 603 054 647 info@zeglowanie.net

Czarter jachtów

Jacht to nie tylko środek transportu i jego wybór nie powinien być przypadkowy. Adam pośredniczy w czarterach jachtów od wielu lat. Na jachtach znamy się jak szewc na butach, piekarz na chlebie, ogrodnik na kwiatach i bimbrownik na wódce. Od kilkunastu lat żeglujemy na jachtach morskich doświadczając na własnej skórze ich właściwości nautycznych, specyfiki aranżacji wnętrza oraz plusów dodatnich i ujemnych. Znamy firmy czarterujące nie tylko z wymienianych maili i telefonów, ale też często z bezpośrednich, bardzo serdecznych kontaktów. Czarter jachtów to nasza specjalność!

 

Rejsy i czartery jachtów i katamaranów dopasowane do Twoich potrzeb
REJSY I CZARTERY
SZYTE NA MIARĘ

Wypracowaliśmy podejście do czarterowania jachtów, w którym poznanie potrzeb klienta oraz nasz szeroki wachlarz usług pozwala zorganizować dla Ciebie udane i bezstresowe wakacje.
Rejsy i czartery jachtów i katamaranów - jesteśmy dyspozycyjni
DYSPOZYCYJNOŚĆ

Nasza praca nie kończy się na podpisaniu umowy. Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdej awaryjnej sytuacji podczas Twoich wakacji. Dzwońcie śmiało. Pod numerem +48 603 054 647 otrzymacie pomoc.
Rejsy i czartery jachtów i katamaranów - mamy wieloletnie doświadczenie
PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA
Do zorganizowania udanego i bezpiecznego rejsu czy czarteru potrzebne jest: doświadczenie żeglarskie, wiedza o jachtach, znajomość akwenów oraz trwałe relacje z firmami czarterowymi na całym świecie.


Procedura czarteru jachtu jest następująca:

1. Zadaj nam zapytanie ofertowe za pośrednictwem
emaila info@zeglowanie.net
telefonu: +48 603 654 753
lub formularza na stronie internetowej.

2. Postaraj się podać jak najwięcej informacji o Twoich potrzebach i preferencjach:

  • akwen, ilość osób i/lub kabin
  • interesujący Cię port macierzysty
  • rocznik oraz typ jachtu.

3. Jeśli masz już plany transportu na miejsce czarteru napisz o nich – weźmiemy to pod uwagę.
Jeśli nie wiesz jeszcze jak dojechać chętnie doradzimy najkorzystniejsze, najwygodniejsze i najatrakcyjniejsze połączenia.

4. Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania.

5. Drogą e-mailową otrzymasz od nas propozycję jachtów i ich specyfikację.

6. Po wybraniu jednej z nich prześlemy Ci do podpisania umowę między nami z załączoną umową i warunkami firmy czarterującej.

7. Od dnia podpisania umowy masz tydzień na wpłacenie zaliczki. Wynosi ona w zależności od firmy czarterującej 25 – 50% wartości czarteru. Resztę wpłaca się na 4-6 tygodni przed rozpoczęciem czarteru.

8. Po podpisaniu umowy jest czas na podzielenie się z Tobą naszą wiedzą dotyczącą akwenu i przygotowania się do rejsu. Chętnie udostępnimy sprawdzoną listą zakupów i menu przykładowych dań i przepisów łatwych do przygotowania na jachcie.

9. Jeśli nie wiecie czego chcecie – to nic nie szkodzi. Napiszcie kilka słów o sobie i Waszym pomyśle na wakacje a my pomożemy Wam w znalezieniu właściwej jednostki.