Rejsy rodzinne - wspaniały sposób na spędzenie rodzinnych wakacji
+48 603 054 647 info@zeglowanie.net

Rejsy rodzinne

Żeglowanie to wspaniały sposób na spędzenie rodzinnych wakacji. Mamy doświadczenie w organizacji rejsów dla pojedynczych rodzin, jak i wielorodzinnych wypraw żeglarskich nawet na egzotycznych Karaibach.
Dzieci to świetni załoganci. Ochoczo i z pełnym zaangażowaniem wykonują polecenia wydawane przez Kapitana statku, a rola odpowiedzialnych majtków pokładowych nie pozwala nudzie wkraść się na pokład. Rejsy rodzinne to niezapomniana przygoda.

Żeglarska pasja od najmłodszych lat

Dla dzieci rejs jest więc doskonałą zabawą, przygodą i znakomitym początkiem do rozwinięcia żeglarskiej pasji.
W rejsach rodzinnych pokonywane każdego dnia dystanse są dostosowane do chęci i możliwości załogi a trasa zaplanowana tak, aby obfitowała w miejsca atrakcyjne dla maluchów [bezpieczne do kąpieli zatoczki, wielkie i tajemnicze ruiny zamków pirackich, miasteczka rybackie pełne kolorowych kutrów i lokalnych rybaków].

Bezpieczeństwo podczas rejsów rodzinnych to dla nas priorytet

Sprawą kluczową w takich rejsach jest bezpieczeństwo. Nasi skipperzy mają przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy. Są ratownikami WOPR, ale nade wszystko, wiedzą na co zwrócić uwagę by zapewnić komfort i bezpieczeństwo. Organizując rejs rodzinny pamiętamy o kamizelkach w odpowiednim rozmiarze oraz o tzw. safety net [siatce montowanej na relingach jachtu, która dodatkowo zabezpiecza przed wypadnięciem za burtę].

Grupa rodzinna na Facebooku

Chętnie uczestniczymy w kojarzeniu rodzin gdy np. grupa nie jest wystarczająco duża – szukamy brakujących rodzin chętnych do spędzenia żeglarskich wakacji.

Dołącz do naszej grupy Rejsy Rodzinne na Facebooku i znajdź idealnych kompanów na Twój rejs rodzinny.

rejs rodzinny Dubrownik katamaranem lipiec 22
Trasa: Dubrownik – Cavtat – Kotor – Sv. Stefan – Bar – Ulcinj – Budva
rejs rodzinny Dubrownik katamaranem lipiec 2022
Trasa: Dubrownik – Cavtat – Kotor – Sv. Stefan – Bar – Ulcinj – Budva
Rejs na życzenie
Trasa: Tu możesz zapoznać się z naszymi najpopularniejszymi akwenami. Kiedy Ci pasuje?  Cena rejsu na