Przejdź do treści

Bajeczne Malediwy
___

DLACZEGO MALEDIWY


Wybierz się z nami w bajeczny rejs po Malediwach.
Malediwy to geologiczny cud, który rozciąga się na Oceanie Indyjskim, tuż nad równikiem, niczym wspaniałe pasmo rzadkich pereł. Ten wyspiarski kraj, który składa się z 1190 małych wysp koralowych, zgrupowanych w 26 atolach – czeka na odkrycie.


Malediwy – najlepszym sposobem na doświadczenie ich różnorodności jest żeglowanie po nich

Malediwy to geologiczny cud
Wspaniała pogoda
Doskonałe warunki do uprawiana sportów morskich
Rozkoszuj się kąpielą w wodzie o doskonałej temperaturze
Niezliczone gatunki ryb

Trasa: Hulhumale Lagoon – Gulhi Island – Secsy Beach – Tholhimahuraa – Vashugiri – Fusfaruhuraa – Valafaru Falhu – Rahgandu – Anbaraa – Bodumohora – Foitheyo Falhu – Maafunko Falhu – Keyodhoo – Thinadhoo – Madippalhu – Alimathaa – Guraidhoo – Enboodhoo Falhu – Hulhumale

Malediwy – rejs niezapomniany

Bajeczne Atole

Atole to wyspy koralowe, otaczające lagunę o piaszczystym dnie i głębokości ok. 40-300 stóp. Płaskie wyspy z rafy koralowej, które tworzą kształt pierścienia wokół laguny, często przerywają głębokie kanały. Pozwalają tym samym wodzie oceanicznej wpływać i wypływać z centralnej laguny. Ukształtowaniu wysp zawdzięczamy wyjątkowe warunki do snorkelingu i nurkowania. Szczególnie nurkowanie w korytarzach dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i okazji do obcowania z bogactwem życia morskiego, spotkasz tu duże gatunki ryb pelagicznych, delfiny i wieloryby, które przyciąga tu obfitość pożywienia.

Żeglowanie po Malediwach

Wyspy rozmieszczone są wzdłuż starożytnych szlaków handlowych i morskich – przez co już od dawna kuszą żeglarzy swoim pięknem i egzotycznym obliczem.
Archipelag przywita Cię swoimi niezliczonymi, malowniczymi kotwicowiskami, w których znajdziesz schronienie podczas eksploracji tego egzotycznego raju. Otoczone zielonymi palmami, białe piaszczyste plaże oblewają tu jedne z najczystszych wód na świecie. Podczas naszego rejsu będzie okazja, by podziwiać przepiękne rafy koralowe i mnogość ryb tropikalnych – od neonowych błazenek, po wolno poruszające się manty, które spotkać można tylko w ciepłej wodzie oceanu

Nasza baza znajduje się na wyspie Hulhumale, która jest idealnym miejscem do rozpoczęcia rejsu po tym niezwykłym kraju. Jeśli Twoją definicją raju jest celebracja TU i TERAZ, a szczęścia dopełnia błękit nieba i słońce, to najtrudniejsze pytania, na jakie przyjdzie Ci tu poszukać odpowiedzi, to: czy plaża, którą widzimy tuż za rufą jest piękniejsza niż ta przed nami… By opisać Malediwy wystarczy jedna słowo. Doskonałość.

Daj się zaskoczyć cudom natury!

Odwiedź z nami w zniewalająco piękne plaże z białym piaskiem. Odkrywaj niespiesznie kolejne wyspy: klimatyczne rybackie wioski, wyspy z eleganckimi kurortami, ale przede wszystkim te niezamieszkałe, będące enklawami beztroski. Zażyj do woli relaksujących kąpieli w wodzie o doskonale relaksującej temperaturze. nasyć się słońcem, oddaj błogiemu lenistwu.

Nie wiemy, co zostawi w Was najpiękniejsze wspomnienia. Wiemy jedno – Malediwy mają wszystko, czego można chcieć podczas niezapomnianych wakacji pod żaglami. Zapierająca dech w piersiach natura i czyste piękno pozostaną z Tobą jeszcze długo po wyblaknięciu opalenizny. Daj się zaskoczyć cudom natury!