• Żeglowanie z Adamem to czysta przyjemność. Mało jest na Świecie (jeśli w ogóle) równie fajnych ludzi będących jednocześnie tak profesjonalnymi i w porządku kapitanami. Płynąc z nim w rejs na pewno nie pożałujesz.

  Aleksander Lidtke

 • Ahoj! Dwa razy żeglowałam z Adamem (jako I oficerem) na Pogorii (2004 i 2005 rok) oba rejsy były przez Niego zorganizowane, zresztą świetnie zorganizowane. Wielkość żaglowca i liczba załogantów jakią ogarniał może świadczyć, że Adam jest właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu.

  Barbara Jarząbek

 • Adam jest: kompetentny, zdecydowany i odpowiedzialny. Zna morza, po których pływa. Nie rezygnuje z obranych celów, nie narzuca swojej przyjaźni, szanuje żeglarzy za ich wiedzę i chęć jej zdobywania. Jeśli zamierzasz stać się żeglarzem - skontaktuj się z Adamem.

  Jarek Wojciechowski

 • Żeglowałem z Adamem już 8 lat temu. Jako I oficer sprawdzał się znakomicie. Niedługo wyruszam na kolejny rejs, współorganizowany przez tego pana ;) Wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja i rzetelna informacja, to cechy którymi Adam się wyróżnia. Polecam go również dociekliwym, ponieważ ma dużo cierpliwości. ;) Pozdrófka

  Sławomir Grzywacz

 • Każdemu życzę spotkania Adama na swojej życiowej drodze. On zdrowo zaraża... :)))

  Barbara Trzewik (Liszka)

 • Uczestniczyłem w 2005 roku w rejsie na "Pogorii" zorganizowanym przez Adama. Rejs pierwsza klasa, wszystko dopracowane i dopięte na ostatni guzik, przesympatyczna atmosfera.

  Michał Baszyński

 • Czarterowalem jacht przy pomocy Adama w Chorwacji w grudniu 2008. Rewelacyjna jednostka, wszystko bardzo profesjonalnie zalatwione. Zdecydowanie polecam.

  Jakub Koszucki

 • Znam trochę firm zeglarskich i niewiele jest tak profesjonalnych i podchodzących fair do klienta jak firma Adama.

  Katarzyna Korsieko-Wójcik (kapitan jachtowy)

 • zima 2007 - Gedania - Baleary - świetny rejs, dobrze przygotowany, wszystko wiadomo co i jak i gdzie; sylwester 2008/2009 w Chorwacji - super kapitan, dużo się nauczyłam; kwiecień 2009 - rejs szkoleniowy w Chorwacji - ten był absolutnie najlepszy, super ekipa, jakby się ludzie znali od lat, a nie od kilku dni, poza tym dużo szkolenia, dla mnie ogromy krok w kierunku samodzielnego skipperowania :) dzięki Adamie :)

  Katarzyna Seneńko

 • WIELKI POKŁON!!!!

  Lidia Radosz DROBNIK

 • Polecam żeglowanie z Adamem. Podczas rejsu Pogorią był oficerem, który pomógł mi pokonać kolejne reje. Nigdy nie zapomnę tamtego uczucia satysfakcji i wolności. Chylę czoło dla jego umiejętności i doświadczenia żeglarskiego.

  Beata Skowrońska (Iwaszko)

 • Ciemno i zimno, cumujemy, lina zaplątała się w śrubę, znosi nas na jacht obok, kapitan na codzień opanowany i wyciszony, w 3 sekundy zakłada płetwy, maskę, bierze nóż w zęby, latarkę i nurkuje odplątać linę. Zrobi to tak szybko, że nikt nie zdąży nawet słowa wypowiedzieć. Dzięki.

  Monika Błaszczyk

 • Byłam już na dwóch rejsach zorganizowanych przez Adama. Świetna organizacja, fajni ludzie, piękne trasy! Fantastyczne wrażenia! Adam, dzięki raz jeszcze! I do zobaczenia na kolejnym rejsie :)

  Barbara Berndt

 • Ale wszyscy slodzą. Ale to wszystko PRAWDA.... bardzo świetny rejs Gedania luty 2008 Gorąco polecam!!!

  Kazimierz Krowiak

 • Byłam na rejsie na Fryderyku Chopinie, a Adam był moim oficerem. Jego spokój i umiejętności sprawiły, że ten mój pierwszy rejs na żaglowcu był fantastyczną przygodą. Być w jego wachcie to przyjemność :)

  Dorota Ciborowska

 • Byłem z Adamem na dwóch chorwackich rejsach i za każdym razem były dobrze zorganizowane i prowadzone. Adam jako kapitan jest świetny, umie zadbać o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo załogi, a jak ktoś chce, można się od niego bardzo dużo nauczyć. Polecam bardzo zarówno dla tych którzy już pływali jak i dla początkujących żeglarzy.

  Jerzy Kocerka

 • Adam to profesionalny organizator z domieszką "niańki", by nawet największemu szczurowi ladowemu się podobało na rejsie zwłaszcza gdy mocno wieje :) Polecam :)

  Edyta Łuczak

 • Hej! Spędziłam baaardzo miłego Sylwestra 2007/2008 na rejsie zorganizowanym przez Adama w Chorwacji. Dobra, sprawna organizacja, wesoła ekipa, przesympatyczny klimat imprezy,... który nic sobie nie robił nawet z Adasiowej grypy! ;))" Serdecznie polecam.

  Daria Więckowska

 • Brałem udział w organizowanym przez Adama rejsie wzdłuż wybrzeża Chorwacji. Organizacja i klimat wyjazdu rewelacyjne, był to jeden z najbardziej udanych wyjazdów żeglarskich. Na taki rejs warto pojechać chociaż raz, więc jeśli ktoś się wybiera - polecam wyjazdy z Adamem.

  Michał Bijok

 • Rejsy organizowane przez Adama mogę ze spokojnym sumieniem polecić wszystkim, którzy chcą spróbować czegoś nowego, wiele się nauczyć, wypocząć, poczuć prawdziwego ducha żeglarstwa. Miałem przyjemność uczestniczyć w 2 chorwackich rejsach, z których za każdym razem wracałem bardzo zadowolony. Człowiek schodzi na ląd i już planuje kolejne, niezapomniane, fantastyczne przygody...

  Michał Żuber

 • Pływałem z Adamem kilka razy po Chorwacji, kilka razy Pogorią - zawsze dobra organizacja, dobra ekipa, nawet pogoda najczęściej bez zarzutu ;)

  Maciej Wilski

 • Kapitan jachtowy i motorowodny z dużym stażem - również na żaglowcach. W kwestii doświadczenia żeglarskiego POLECAM. Pedagogiczne również posiada :)" silnych wiatrów!!!

  Andrzej Nowak

 • Polecam wszystkim gorąco wyprawy żeglarskie z Adamem

  Marek Kalus

 • Świetne 2 rejsy :) Polecam Adama bo bardzo miło i wydajnie spędziłem czas na Jego rejsach. Wiele się nauczyłem i mam nadzieję wdrażać wiedzę dalej."Pozdrawiam

  Krzysiek Dobrowolski

 • Dzięki za rejs sylwestrowy! Było suuuuuuuuuuuuuuuper!!!

  Monika Natkaniec (Morawiec)

 • Rejsy Adama? Świetna organizacja, solidne przygotowanie i świetna atmosfera. Aż miło znać takiego skippera:) Z Adasiem za nami już szkolenia w Chorwacji na patent ISSA, rejsy rekreacyjne (Chorwacja, Włochy, Francja). Każdy wyjazd obfity w cudowne wspomnienia, miły wypoczynek i jak zawsze na morzu - w całkiem przyjemną naukę pod okiem doświadczonego skippera. Chętny do dzielenia się doświadczeniem i wiedzą - za co bardzo dziękuje!:) Do zobaczenia na kolejnych rejsach! Serdecznie polecam!

  Kaja Makacewicz

 • Byłem z Adamem na dwóch Chorwackich rejsach i za każdym razem były dobrze zorganizowane i prowadzone. Adam jako kapitan jest świetny, umie zadbać o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo załogi, a jak ktoś chce, można się od niego bardzo dużo nauczyć. Polecam bardzo zarówno dla tych którzy już pływali jak i dla początkujących żeglarzy.

  Jerzy K.

 • Tydzień z Wami to stanowczo mało :) mam niedosyt :) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do kolejnego spotkania.

  Agnieszka Góra-Wołoszyn

 • I took great pleasure sailing with Zeglowanie.net. Only one week, however thanks to experienced Skipper it was fulfilled with tremendous activities. Superb fun and opportunity to get own skipper licence (ISSA). I hope I will join you again in the future.

  Marcin Wasiluk

 • Na początek trochę liczb: 5 rejsów w ciągu niespełna 13 miesięcy - wszystkie z żeglowanie.net, czy mam pisać dalej ? dobra napiszę: każdy rewelacyjny, profesjonalnie zorganizowany, komfort pod każdym względem, a atmosfera niezapomniana; POLECAM ZDECYDOWANIE !!!!! i już planuję następne .....

  Marta Wacławek

 • Niedawno wróciłam z greckich cykład i chylę tu wszem i wobec czoła dziewczynom za super organizację rejsu, a Adamowi za kapitalne kapitanowanie. Rejs był meeega udany, mimo że przez dwa pierwsze dni niejaki Meltemi bujał mną tak mocno, że myślałam że zejdę. [Dodam, że Meltemi to bynajmniej nie imię przystojnego Greka :-) ] Później z każdym dniem było coraz fajniej, a na koniec żal było się rozstawać. Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę pod żaglami.

  Małgorzata Wójcicka

 • Marta i Paulina dziękuję za zaangażowanie i organizację rejsu! To dzięki Wam zdecydowałam się z Adamem płynąć na Cyklady. Adam jesteś the best, pełen profesjonalizm, świetny kumpel. Rejs z Tobą to prawdziwa przyjemność i pełne poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam ciepło i mam nadzieję na następny wspólny rejs, "o-ho-ho, przechyły i przechyły" , wieczory pod gwiazdami i nie tylko ;)

  Wanda Barbara MatuszyńskaTop

 • Trafiłem na ofertę żeglowanie.net na FB, ale teraz po 2 rejsach na Sardynii i Chorwacji jestem zachwycony obsługą i wyjątkową atmosferą panującej na wyprawach. Pełny profesjonalizm i zimna krew Adama robi wrażenie, a gorąca i szalona krew Marty dodaje wigoru tym wyprawom. Czekam na mój patent skipera i mam nadzieje, że dzięki Adamowi spełni się moje marzenie o własnym jachcie!

  Jerzy Stankiewicz

 • Adam łączy w sobie stoicki spokój, poczucie humoru, profesjonalizm i odpowiedzialność. Podczas rejsu z niełatwą załoga złożoną z większości z dzieci potrafił rewelacyjnie ogarnąć katamaran i całe stadko młodych adeptów sztuki żeglarskiej. Wspólnie z Martą zapewnili nam niesamowitą przygodę i sprawili, że były to wakacje, które będziemy długo, pozytywnie wspominać. Z przyjemnością rekomenduję Adama i zeglowanie.net jako organizatorów wspaniałych rejsów.

  Michał Guć

 • Było to dawno...ale był CZAD ;)

  Sylwia Wdowiak

 • Niezapomniane przeżycie! Profesjonalna organizacja: nowoczesny, komfortowy jacht i profesjonalny skiper dają poczucie bezpieczeństwa. Do tego świetny wybór trasy, piękno Chorwacji, cudowna pogoda i - przede wszystkim - wyśmienita załoga! W tym roku znowu wybieram się z zeglowane.net :)

  Agata Hawranek

 • Ale było fajnie! Życzę wszystkim tak udanych wakacji. Najlepiej z Adamem.

  Joanna Konopska

 • Braliśmy udział w rejsie rodzinnym, który okazał się niezapomnianym przeżyciem. To było pierwsze doświadczenie morskie dla całej familii. Dzieciaki miały mnóstwo frajdy, dorośli nie mniej i ogólnie było super. Wiało i bujało różnie, czasem nawet mocno, ale cały czas wszystko było pod kontrolą. Już tęsknię za następnym rejsem. Z przyjemnością polecam.

  Paweł Idczak

 • właśnie zakończyliśmy z synami rejs rodzinny Chorwacja Sierpień 2012 ze skiperem Maćkiem - REWELA ! nic dodać nic ująć , to był mój pierwszy taki rejs, i wiem na pewno że nie ostatni - Polecam Tortugę jak również Macieja !

  Marcin Przybojewski

 • Szczerze polecam, świetna organizacja, atmosfera, dobrej klasy jachty i wyrozumiały kapitan:-). Już myślę o kolejnych rejsach.

  Asia Kasina

 • To byly wspaniale wakacje, polecam wszystkim z czystym sumieniem. Yacht nowy, czysty, luksusowy (plywalam na roznych). Organizja rejsu bez zarzutu, skipper Maciej Siorek sympatyczny, profesjonalny, nie przesadzajacy w zadna strone, dbajacy o nasze bezpieczenstwo a z rdugiej strony nie zameczjacy nas wymyslonymi przepisami. Jezeli bym miala jeszcze raz plynac (a bardzo bym chciala) bede sie starala plynac z Maciejem. Byl to pelny relax. Chorwwacja jest bajka na ziemi.

  Anna Stec

 • Polecam firmę i wszystkich skiperów :)

  Podróżnik ;)

 • Marto i Adamie, dziękujemy za wspaniały rejs, organizację, wspólne wieczory i masę humoru, było cudowanie i rewelacyjnie ! prosimy o jeszcze ;-) zdecydowanie polecamy ! Magdalena i Marcin ps. nie możemy już doczekać się kolejnej wspólnej wyprawy ...

  Marcin Przybojewski

 • Aż chce się z Wami popłynąć oglądając reportaże bądź zachęty do rejsu. Może dojrzeję do decyzji by popłynąć, choć nie ukrywam, że decyzja byłaby podjęta szybciej, gdyby informacje co do składu załogi były pełniejsze :-). Pozdrawiam... www.cezar-team.pl

  Stanisław Hasiuk

 • "Możemy polecić Adama jako profesjonalnego Kapitana i dobrego kompana rejsu, który potrafi zadbać o bezpieczeństwo załogi oraz jej dobre samopoczucie. Zadbałabym jednak o jasny i zrozumiały dla wszystkich przepływ informacji przed i w trakcie rejsu m.in. nt. szczegółów transferu z lotniska, dostępności masek i płetw na łajbie, czy planów i kosztów wycieczek. Wtedy pewnie, wakacje z Adamem będą należały nie tylko do niezapomnianych, ale też do najbardziej udanych. Polecam takie akcje jak np."homar na plaży" i proszę o więcej! Przestrzegam przed Sylwestrem u Denisa - nigdy więcej! Pamietajcie też, że dla tubylców jesteśmy workiem z dolarami. Kiedyś to biali wciskali lokalesom tandetę za ich bogactwa. Teraz to oni żądają kroci za "paciorki" i pilnowanie pontonu. Jak sie o tym pamięta - to jest nawet bardzo wesoło.

  Ania i Piotr Skibińscy

 • dziękujemy razem z Moniką. Adam łączy w sobie zmysł pedagoga- co bardzo mi odpowiadało- z wdziękiem i spokojem. podobało mi się przemyślane cumowanie.pozdrawiam seweryn.

  seweryn mastyna

 • Niezapomniane przeżycie! Rejs z dzieciakami w Chorwacji – a więc frajda dla całej rodziny. Polecam – super organizacja i pełen profesjonalizm. To jest w życiu tak, że do pięknych miejsc chce się wracać, ale jeszcze bardziej po to, żeby znowu spędzić czas z tak fantastycznymi ludźmi. Wielki szacun dla Macieja – za spokój i opanowanie, no i przede wszystkim ogromną żeglarską wiedzę. Z takim kapitanem można płynąc na koniec świata!

  Jola Niewiadowska

 • Ahoj! I już po rejsie :) Było super! Nasza trasa wiodła z Kasteli przez: Milna, Palmizana, Vis (Komiza), Bisevo, Hvar, Bobovisca, Rogac i do Kasteli. Jacht (Dufour 34) sprawdził się i okazał dosć szybkim – największa zanotowana prędkość (SOG) to 6,9 kts. Jedyna awaria, wykryta i naprawiona jeszcze przed rejsem, dotyczyła autopilota. W trakcie pływania szwankowała też lodówka, ale dość szybko znaleźliśmy poluzowany kabelek przy przekaźniku i po minucie pracy kombinerkami było juz ok. Silnik pracował w sumie tylko 20 godzin (zazwyczaj mieliśmy fajny wiatr, 10–14 kt) i spaliliśmy zaledwie 20 litrów paliwa, co było prawdziwą niespodzianką przy okazji tankowania! Pod wieczór w piątek, na podejściu do Kasteli zaczęły się szkwały do 20 węzłów, a niedługo potem, gdy już staliśmy bezpiecznie zacumowani w marinie, wiatromierz zarejstrował 30 węzłów. Silne podmuchy powietrza gorącego tak, jakby wylatywało z piekarnika, sprawiały niesamowite wrażenie, zwłaszcza z zasłużonym zimnym Karlovacko w dłoniach. Sześć dni to stanowczo za krótko... Dziękuję całej ekipie Tortuga Sailing i do następnego razu! :)

  Artur

 • Firma godna polecenia! Rejs zorganizowany "w ostatniej chwili", a jednak dopięty bez zarzutu. Wyczarterowany jacht Bavaria 46 Cruiser w b.dobrym stanie, skipper Maciek, znający doskonale akwen i panujący nad jachtem w każdych warunkach, co przy rejsie rodzinnym miało szczególne znaczenie. Dziękujemy za wspaniałe przeżycia i do następnego razu!

  Rafał Siwek

 • Widzę, że Rafał mnie uprzedził ;-) Tak więc tylko potwierdzam, że wszystko udało się świetnie, dzieciaki już tęsknią za kapitanem Maćkiem i będziemy chcieli taką przygodę powtórzyć pod banderą Tortugi. Podziękowania dla p. Pauliny, która przygotowała do nas dobrą ofertę dosłownie na tydzień przed rejsem. Polecam również czartery od mh-charter z bazą w marina Hramina na Murterze. Wszystko OK, najlepszy jacht jaki miałem kiedykolwiek wyczarterowany.

  Tomek Buk

 • Z TORTUGĄ płynąłem po raz pierwszy ale byłem spokojny o organizację, gdyż mają super opinie na rynku. Rzeczywistość to tylko potwierdziła:)!!! Wszystko super zorganizowane, dobra komunikacja, żadnej wpadki. Do tego miałem szczęście trafić na wspaniałych ludzi w załodze i Rewelacyjnego skippera Maćka S.:) Nie można za bardzo Go chwalić bo potem będzie zupełnie niedostępny a chciałbym mieć okazję aby znowu z Nim popłynąć;) MARTA, która prowadzi firmę jest również super. Dba o wszystko. ADAMA nie znam ale wiem, że to Jego zasługa, że udaje się wszystko tak cudownie ( oczywiście, wątpię aby bez Marty dał radę:). Polecam Tortuge w 100% ( a wymagający jestem!)

  Dariusz Wójcicki

 • Unikajcie rejsów z Adamem! Pewnej wigilii człowiek ten z uporem maniaka namówił mnie na rejs sylwestrowy. Połknęłam haczyk a wraz z nim bakcyla i na dobre dopadła mnie choroba morska (czyli tęsknota za morzem). Rejs był straszny.. strasznie fajny i strasznie dobrze zorganizowany. Jedzenie okropnie pyszne (uwaga: możliwa nadwaga!). Pływanie z Adasiem jest wielce ryzykowne - zalewa mózg serotoniną i endorfiną, a ilość znajomych gwałtownie wzrasta. Zdecydowanie nie polecam - skutki są nieodwracalne.

  zeta

 • Byliśmy z Tortugą na Karaibach w lutym b.r. .Rejs został specjalnie dla nas przygotowany. Mimo drobnych zawirowań wszystko odbyło się bez zarzutu. Organizacja i przygotowanie rejsu bardzo dobra . Kapitan Piotr Gryko i atmosfera jaką stworzył rewelacyjna. Dziękujemy. Myślimy , że to nie ostatni raz Agnieszka i Roman

  Agnieszka Myrdzio

 • Mimo zimnej wody, witrau, sukienki uwalonej kupą, zmuszania do picia travaricy, ataku napalonych japończykf3w/chińczykf3w, podwf3jnej trzepanki w Czechach było warto!! Zdjęcia brak słf3w, po prostu cudo!! Wielkie podziękowania dla Pańswtwa Bodziochf3w, że nas namf3wli na ten spontaniczny wypad:)

  Marius Marius

 • Zdecydowanie polecam rejsy organizowane przez firmę Tortuga Sailing ...Czarnogóra w sierpniu 2014 przepiękna super oderwanie od codzienności i brak nudy na wakacjach :):):) Mimo że mam chorobę morską i tak popłynę jeszcze w niejeden REJS ...Jejku jejku mówię Wam jaki Rejs za sobą mam :):):) Szczególne podziękowania dla skippera Dominika Jaworskiego

  Marzena Wiśniewska

 • Adam, Paulina, Marta - dzięki za pomoc w czarterze jachtu ! Jak zwykle było fantastycznie ! Bavaria niby z 2011, a jak nowa. Wszystko sprawnie działało.. Jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI :-) Następnym razem też się do was zgłosimy :-)

  Marta

 • Mój 4 rejs tutaj i jak zawsze super, organizacyjnie, ząłogowo i pod każdym względem. i tortuga przyciąga fajnych ludzi do załogi, już myslę o kolejnym za rok

  asia kasina

 • O rejsie z Adamem i jego żoną Martą możemy wypowiedzieć się w samych superlatywach. Po raz pierwszy podróżowaliśmy z dziećmi i już myślimy o kolejnej wspólnej wyprawie. Jacht przed wypłynięciem dokładnie sprawdzony, Adam zawsze czujny, Marta przesympatyczna. Dzieci zachwycone, my również - wszystkim polecamy wyjazd z Tortugą.

  Poterki

 • Wszystko super!!!

  Bartek Kajtek

 • Sylwester 2014 Chorwacja.Trochę wiało, trochę bujało ale był to najlepszy Sylwester jaki pamiętam. Mimo różnicy wieku chyba się zgraliśmy.Od kiedy wróciłam do domu myślę już o następnym rejsie.To naprawdę wciąga, powiem więcej - uzależnia.Tomek - skipper rejsu był fantastyczny. Dbał o nas, by niczego nam nie brakowało. Sprawdziło się powiedzenie: "nieważne gdzie, ważne z kim". Fantastyczni ludzie to 100% sukces udanego rejsu.Polecam Tomka, rejs z Nim jest MEGAUDANY i niezapomniany. Dzięki za wszystko! Małgosia Woźniak

  Małgorzata Woźniak

 • Rejs Grenada-Martynika 20.01-31.01.2015 Dlaczego Karaiby?-bo piękne,ciepłe i luzackie,bardziej wolne od stresu ,wyścigu szczurów i konsumpcjonizmu od Europy czyli szczęśliwsze. Dlaczego Tortuga?Bo organizuje ciekawe rejsy i robi to dobrze. Dlaczego Dominik-skipper? Bo świetny facet,luzacki ale bardzo kompetentny i obowiązkowy. Bez wahania polecam.

  Przemysław Atraszkiewicz

 • Rejs rodzinny Karaiby 31.01-14.02.2015. Wspaniale spędzony czas, z świetną załogą i pod opieką niesamowitego skippera Dominika Jaworskiego - ostoi spokoju i radości ducha, potrafi ogarnąć i dorosłych i dzieci (nie mówiąc o sumiennym prowadzeniu dziennika pokładowego, z pełną historią rejsu. Pogoda cudowna, wiało całkiem nieźle i zawsze tam gdzie chcieliśmy. Wycieczki na lądzie również godne polecenia. Dziękuje Wszystkim za wspaniały rejs.

  Agnieszka Piotrowska

Opinie możesz umieścić również na Goldenline http://www.goldenline.pl/adam-krupa4

 • Sylwester 2019 - Karaiby, katamaran

  Termin:

  od 28.12.2019
  do 10.01.2020

  Cena:

  od 1190 EUR

  TERMINY: 28 grudnia 2019 - 10 stycznia 2020  Sylwester i pierwsze dni Nowego Roku w egzotycznym raju :) Ucieknij od zimy na karaibskie wyspy. Zaokrętuj się na na nowym katamaranie Lagoon 380 s2 z odsalarką i popłyń śladami Piratów z Karaibów. Zdobędziemy wulkan, popływamy z żółwiami, strącimy świeże kokosy...

  więcej »

 • Sylwester 2019/2020 Gwadelupa

  Termin:

  od 28.12.2019
  do 08.01.2020

  Cena:

  od 1050 EUR

  Termin: 28 grudnia 2019 - 8 stycznia 2020  Zapraszamy na egzotyczny rejs po Wyspach Nawietrznych z Gwadelupy. To wymarzone miejsce na powitanie Nowego Roku. Bajeczne krajobrazy, egzotyczna przyroda, łagodny tropikalny klimat, szampańska zabawa w szalonych rytmach a przede wszystkim wyjątkowi ludzie - musisz tam być!

  więcej »

 • Karaiby - rejs katamaranem

  Termin:

  od 11.01.2020
  do 24.01.2020

  Cena:

  od 990 EUR

  TERMIN: 11 - 24 stycznia 2020
  Wyrusz z nami na rejs po Karaibach. 13 dni żeglowania w egzotycznym raju na pokładzie komfortowego katamaranu. Będziemy płynąć śladami Piratów z Karaibów, podziwiać rafy koralowe, nurkować, odwiedzimy wulkan i dżunglę, strącimy świeże kokosy z palmy :)

  więcej »

 • Rejs katamaranem dziewicza Tajlandia - Koh Chang

  Termin:

  od 08.02.2020
  do 18.02.2020

  Cena:

  1250 EUR

  TERMIN: 8 - 18 lutego 2020 Zapraszamy do żeglowania na komfortowym katamaranie z open-space w Tajlandii - startujemy z wyspy Koh Chang. Będziemy żeglować po akwenie gdzie jest zaledwie kilka jachtów czarterowch co daje możliwość posiadania zatok i kotwicowisk na wyłączoność.

  więcej »

 • Tajlandia rejs rodzinny katamaranem

  Termin:

  od 09.02.2020
  do 19.02.2020

  Cena:

  1080 EUR

  TERMIN: 9 - 19 lutego 2020 Zachwyć się feria barw, tropikalną przyrodą, religią wkradającą się w codzienne życie mieszkańców oraz wszechobecnym uśmiechem. Panują tutaj świetne warunki do zeglowania - krystaliczne wody oceanu i piaszczyste plaże. Osoby lubiące nurkowanie docenią piękno raf koralowych. Smakosze będą się zajadać lokalnymi przysmakami.

  więcej »

 • Karaiby - rejs katamaranem Lagoon 380 s2

  Termin:

  od 29.02.2020
  do 13.03.2021

  Cena:

  od 950 €

  Zapraszamy na rejs w egzotycznym raju :) Ucieknij od zimy na karaibskie wyspy. Zaokrętuj się na komfortowym katamaranie i popłyń śladami Piratów z Karaibów. Zdobędziemy wulkan, popływamy z żółwiami, strącimy świeże kokosy...

  więcej »

 • Seszele rejs katamaranem

  Termin:

  od 11.03.2020
  do 21.03.2020

  Cena:

  od 1000 EUR

  TERMIN: 11 - 21 marca 2020 Raj dla żeglarzy, magiczne miejsce pełne miliona odcieni błękitu Oceanu Indyjskiego, lasy palmowe i białe piaszczyste plaże. Popłyń z nami katamaranem na spotkanie wielkich żółwi i płaszczek. Zapraszamy na wielką  żeglarską przygodę.

  więcej »

 • Seszele rejs rodzinny katamaranem

  Termin:

  od 11.03.2020
  do 21.03.2020

  Cena:

  1180 EUR

  TERMIN: 11 marca -  21 marca 2020 Seszele to raj dla żeglarzy, magiczne miejsce otoczone błękitem Oceanu Indyjskiego, pełne lasów palmowych i białych piaszczystych plaż. Pożegluj z nami po seszelskich wyspach, zobacz ogromne żółwie, nurkuj, plażuj, zwiedzaj, poznawaj fajnych ludzi. Spędź najlepsze wakacje życia!

  więcej »

 • Rejs Grecja one-way Korfu - Zakynthos

  Termin:

  od 11.07.2020
  do 18.07.2020

  Cena:

  2890 PLN

   TERMIN: 11 - 18 lipca 2020 
  Zapraszamy na niezapomniany rejs wyjątkowo malowniczą trasą z Korfu do Zakynthos. Po drodze odwiedzimy między innymi Lefkadę, Itakę i Kefalonię. Będziemy żeglować bardzo komfortowym katamaranem Lagoon 39 z 2016 roku.

  więcej »

 • Grecja rejs one-way Zakynthos - Korfu

  Termin:

  od 18.07.2020
  do 25.07.2020

  Cena:

  2890 PLN

  TERMIN: 18 - 25 lipca 2020 Zapraszamy na niezapomniany rejs wyjątkowo malowniczą trasą z Zakynthos do Korfu. Po drodze odwiedzimy między innymi Paxos, Antipaxos, Itakę i Kefalonię. Będziemy żeglować bardzo komfortowym katamaranem Lagoon 39 z 2016 roku.

  więcej »

Twój newsletter